Ben Volker nieuwe FromFarmers-voorzitter
Melkveehouder Ben Volker is vanaf 1 januari 2018 de nieuwe voorzitter van het bestuur van de Coöperatie FromFarmers U.A..

Volker neemt de voorzittersrol over van Jan Eggink, die de functie van algemeen bestuurslid gaat vervullen. De melkveehouder uit het Gelderse Laren ziet het als een logische stap dat Volker de voorzittersrol van hem overneemt.
Ben Volker (1957) heeft een melkveebedrijf in Bad Nieuwe Schans en is sinds de oprichting van zijn melkveebedrijf lid van de coöperatie. 'FromFarmers heeft een unieke positie als grootaandeelhouder van het beursgenoteerde ForFarmers. Ik zie het als mijn taak om de belangen van de leden zo goed mogelijk te behartigen, net als Jan al jaren heeft gedaan.'
Leden
Eggink heeft zich de afgelopen jaren met veel enthousiasme ingezet als voorzitter van Coöperatie FromFarmers. 'Het goede overleg en de open communicatie met de leden, ook in enerverende tijden, hebben ons gebracht waar we nu staan. We kunnen trots zijn op onze moderne en vitale coöperatie, die past bij deze tijd.'
Eerder dit jaar werd het bestuur van de coöperatie uitgebreid van twee naar vijf bestuurders. Coöperatie FromFarmers is een coöperatie met ruim 4500 leden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (SOM) #692329
Gebruikt, € 5.313
-
Kubota M6060
2016, P.O.A.
-
Lemken Ploeg Juwel 8 (ZAN) #517314
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (LIE) #60816
Gebruikt, € 4.999
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag24° / 13°20 %
-
Zondag22° / 13°30 %
-
Maandag21° / 13°55 %