CRV helpt bij paring kruislingen
Welke rassen gebruikt een melkveehouder om te kruisen en wat wordt de daarop volgende kruising? Kruisingsprogramma CrossFit van CRV moet daar antwoord op geven.
Met dit nieuwe programma kunnen ondernemers volgens de coöperatie koeien fokken die passen bij hun wensen en bedrijfsomstandigheden.
Het kruisingsprogramma onderscheidt daarbij twee lijnen: CrossFit Efficiëntie en CrossFit Gezondheid, met in iedere lijn meerdere beschikbare twee- of driewegkruisingen.
Hoogproductieve koeien
Bij de CrossFit Efficiëntie-lijn nadruk ligt de nadruk op het fokken van een hoogproductieve en duurzame veestapel, met maximale bedrijfsrendabiliteit. De CrossFit Gezondheid-lijn focust op het fokken van een zelfredzame, gezonde en vruchtbare koe, die vlot afkalft.
Binnen iedere lijn kunnen veehouders nader definiëren welk type koe zij willen fokken. Op basis daarvan wordt het best passende kruisingsschema bepaald en levert CRV de bijbehorende genetica.
CRV-Kruisingsdag
CrossFit wordt op de CRV-Kruisingsdag op 16 september in Denekamp geïntroduceerd, tijdens het seminar 'Een passende kruising kiezen'. Tijdens dat seminar komen diverse sprekers aan het woord over de effecten van kruisen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (LIE) #781555
Gebruikt, P.O.A.
-

Veenhuis Combi 2000
2008, P.O.A.
-

Evers MUSTANG 11-303
Gebruikt, P.O.A.
-

Ford 8630 Power Shift
Gebruikt, € 29.500
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Dinsdag23° / 11°20 %
-
Woensdag24° / 13°30 %
-
Donderdag27° / 14°5 %













