Geschil over bouw Chinese melkpoederfabriek Heerenveen
Door een juridisch geschil tussen bouwer en eigenaar ligt de bouw van de Chinese melkpoederfabriek in Heerenveen stil. De rechter moet nu uitkomst bieden.
Tussen bouwbedrijf BOTEC Bedrijfsruimtebouw en het Chinese Oranje Nutrition is verschil van mening ontstaan over de betaling van de meerkosten bij de bouw van de melkpoederfabriek in Heerenveen. Dat meldt de Leeuwarder Courant.
Het conflict is zo hoog opgelopen dat de bouw is stilgelegd. De samenwerking tussen de twee partijen startte in 2015. De Chinezen willen in Friesland een fabriek bouwen voor de productie van babymelkpoeder. Met het plan is zo'n 30 miljoen euro gemoeid. De fabriek van circa 8000 vierkante meter moet op termijn werk bieden aan 50 tot 60 werknemers.
Volgend de krant hebben marktkenners hun bedenkingen bij de aankondiging van Oranje Nutrition dat de benodigde grondstoffen overwegend uit Friesland zullen komen. De meeste leveranciers lijken al met andere partijen contracten te hebben afgesloten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kverneland Ploeg LB 100-200 (HA) #145326
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Europrofi I
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (KK) #31282
Gebruikt, € 6.966
-
Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Vrijdag23° / 15°5 %
-
Zaterdag25° / 15°0 %
-
Zondag28° / 16°5 %