Fokmonitor krijgt meer regionale insteek
In de Fokmonitor van Geelen consultancy wordt bij de editie van 2017 ook gekeken naar regionale fokkerijserviceorganisaties, zoals inseminatieservicebedrijven.
Hoe beoordelen melkveehouders hun belangrijkste leverancier van fokmateriaal? In welke mate voldoet deze leverancier aan de verwachtingen ten aanzien van het fokprogramma? En welke verbeteringen ziet men graag?
Na de eerste succesvolle FokMonitor in 2015 gaat de tweede FokMonitor binnenkort weer antwoord geven op deze vragen. De FokMonitor is onafhankelijk van opzet en wordt uitgevoerd door agrarisch marktonderzoeksbureau Geelen Consultancy uit Wageningen.
In 2015 deden bijna duizend veehouders mee aan de FokMonitor. Toen waren de twee meest genoemde zorgen 'inteelt' en 'een overdaad aan fokkerijgetallen'. Hoe denkt men hier in 2017 over?
Dit jaar worden naast de landelijke fokkerijserviceorganisaties zoals CRV, KI-Samen en Alta ook de regionale fokkerijserviceorganisaties onder de loep genomen.
Duizenden melkveehouders krijgen via de email een uitnodiging om aan dit onderzoek deel te nemen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (KOU) #778128
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5100M trekker (ETT) #782329
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z740R ZEROTURN 54" (LIE) #778426
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt Lotus 1020T
Nieuw, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Zondag18° / 15°75 %
-
Maandag19° / 11°5 %
-
Dinsdag20° / 12°5 %











