FokMonitor peilt stemming melkveehouder
Online onderzoek FokMonitor 2015 is gestart. Melkveehouders kunnen daarin vragen beantwoorden over de fokkerijorganisatie waar ze het meeste zaken mee doen, geeft Jan Geelen van Geelen Consultancy aan.

Hoe beoordelen melkveehouders hun belangrijkste leverancier van fokmateriaal? En in welke mate voldoet deze aan de verwachtingen ten aanzien van het fokprogramma? En welke verbeteringen ziet men graag gebeuren?
'De antwoorden daarop en de resultaten van het onderzoek kunnen er toe bijdragen dat de fokkerijorganisaties (nog) beter hun best moeten doen voor de veehouders', geeft marktonderzoeker Geelen aan.
Fokkerijorganisatie
Vragen die in het onderzoek naar voren komen, zijn onder meer wat de belangrijkste redenen zijn waarom melkveehouders klanten zijn van de fokkerijorganisatie waar ze het meeste zaken mee doen.
Maar ook hoe tevreden melkveehouders zijn over de nakomelingen van het fokmateriaal van de fokkerijorganisatie waar ze het meeste zaken mee doen.
Uitnodiging
Duizenden melkveehouders krijgen medio april een uitnodiging per e-mail om aan dit onafhankelijke online onderzoek deel te nemen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lely Splendimo 320MC
2008, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (WCH) #60943
Gebruikt, € 5.247
-
New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
-
Kverneland Ploeg 3300S Variomat (LH) #20949
Gebruikt, € 32.500
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Donderdag15° / 8°30 %
-
Vrijdag13° / 7°50 %
-
Zaterdag17° / 6°60 %