Binnen drie maanden oordeel vleesvoorraad Selten
De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) moet binnen twaalf weken beslissen wat er verder moet gebeuren met het vlees van de failliete vleeshandelaar Willy Selten uit Oss.
Dat heeft het College van Beroep voor het bedrijfsleven (CBb) maandag bekendgemaakt. Het vlees van Selten werd in 2013 uit de handel genomen.
Dat gebeurde omdat er in rundvlees van de vleesgroothandel paardenvlees was aangetroffen en hij de herkomst van het vlees niet kon aantonen. De rechter veroordeelde Selten daarom voor valsheid in geschrifte. Hij kreeg tweeënhalf jaar cel.
Vernietiging
De NVWA nam de vleesvoorraad in beslag in afwachting van vernietiging of een andere maatregel. Hier is nog steeds geen besluit over genomen. De curator spande daarom een procedure aan. Binnen twaalf weken moet de NVWA laten weten wat er gaat gebeuren met het vlees.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
-

Fendt 314 Vario 314 Gen4 Power Set1
2024, P.O.A.
-

Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
-

Vicon Fanex 1404C schudder
2018, € 16.950
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag5° / 0°5 %
-
Woensdag7° / 0°20 %
-
Donderdag5° / 2°75 %













