Fruittelersorganisatie gaat voor meer marktinformatie
De Nederlandse Fruittelers Organisatie (NFO) wil volgend jaar meer marktinformatie aan de leden presenteren. Het AMI-bericht wordt hiervoor anders ingericht en bevat meer algemene marktinformatie.
Verder zal ook de marktinformatie in Fruitteelt veranderen, geeft de belangenbehartiger voor de fruitteelt in Nederland aan. De inhoud wordt meer analyserend en bespiegelend van karakter in plaats van het beschrijven van marktfeiten.
Door het verdwijnen van Productschap Tuinbouw is een (groot) deel van de marktinformatie niet meer beschikbaar, stelt de NFO. De organisatie verstekt daarom het marktbeeld binnen het AMI-bericht met meer algemene marktinformatie.
Bij de marktpagina's in Fruitteelt wordt gedacht aan bewegingen in de productie/markt van de Europese Unie en wat die betekenen voor het perspectief van rassen. Maar ook het laten zien van niches/kansen en beschouwingen over het afzetseizoen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 311LSA
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (MOL) #781586
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (HAE) #781578
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon













