Ctgb laat twee nieuwe middelen toe
Het College voor toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden (Ctgb) heeft vorige week besloten tot de toelating van twee nieuwe gewasbeschermingsmiddelen.
Het onkruidbestrijdingsmiddel Arylex Technical is toegelaten in de teelt van wintergraan met uitzondering van kanariezaad en in zomergraan met uitzondering van haver en teff.
Het insecticide Quickphos PT is toegelaten als insectenbestrijdingsmiddel tijdens de opslag van granen en erwten. Daarnaast ook als mollen- en woelrattenbestrijdingsmiddel door middel van begassing in fruitgewassen en boomkwekerijgewassen.
Uitbreiding
Voor het al toegelaten middelen Luna Sensation (schimmelbestrijding) en Basagran (onkruidbestrijding) is de toelating uitgebreid. Verder besloot het college tot een herregistratie voor de schimmelbestrijdingsmiddelen AAterra ME en Stroby WG.
Voor 28 middelen is de toelating ingetrokken, waarvan 23 middelen op basis van de werkzame stof glyfosaat.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gebruikt, P.O.A.
-
7635
Gebruikt, € 17.500
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (HIL) #692646
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere 6115R trekker (ETT) #689650
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen