Joskin mengmesttank specifiek voor boomteelt
Joskin heeft een speciale mengmesttank geproduceerd voor boomkwekers. Met de tank kunnen ze de boomgaarden irrigeren of bemesten met organische stof.

Bij het ontwerp van de machine is de diameter van de tank gereduceerd tot 1,30 meter. Dit om de takken van de bomen niet te beschadigen en mest te kunnen verspreiden tot aan de voet van de boom. De capaciteit is 3.000 tot 5.000 liter.
De wielen (banden 15.0/55-17 TL AW), de pomp, de afsluiters, de slanghouders samen met de lichten blijven binnen de breedte van 1,30 meter. Aan de achterzijde van de tank, bevindt zich de dubbele achteruitgang, die is uitgerust met kogelkranen.
De speciale machine is gebouwd op basis van de Modulo2 mengmesttank. De constructie zorgt voor een laag zwaartepunt. Joskin heeft inmiddels op wereldschaal al meer dan 34.000 mengmesttanken verkocht.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-
Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
-
John Deere 6420 S met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-
Lemken Vari-Europal 5 (LIE) #692629
Gebruikt, € 7.000
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Vrijdag26° / 13°5 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %
-
Zondag18° / 15°40 %