Overijssel wil goedkopere asbestsanering
Op verzoek van provincie Overijssel gaat de Tweede Kamer nog voor het reces praten over een goedkopere sanering van asbestdaken.
Een motie, die tijdens de Provinciale Statenvergadering van 8 juni is aangenomen, gaat er namelijk voor zorgen dat de vaste Kamercommissie en minister Lodewijk Asscher (SZW) nog voor het zomerreces in gesprek gaan over het voorstel om het inventariseren van asbestdaken makkelijker en goedkoper te maken.
Aanpassing
CDA, ChristenUnie, 50Plus, SP en VVD dienden een voorstel in met een aanpassing in de huidige regelgeving over asbest. Daardoor kunnen het werkproces van asbestsanering versneld worden en de kosten voor dak eigenaren gereduceerd.
Vooral Overijssel heeft een grote opgave om voor 2024 alle asbestdaken in Nederland gesaneerd te hebben. De provincie is al enige tijd bezig met het ophalen van kennis uit de markt om zodoende tot gedragen en doeltreffende voorstellen te komen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (HEN) #692998
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz Fahr 6230 TTV Warrior (ZIJ) #778003
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6215R trekker (SOM) #30354
Gebruikt, P.O.A.
-

AS Motor 1040 YAK 4WD (HAE) #31196
Gebruikt, € 13.948
Vacatures
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Weer
-
Woensdag25° / 15°5 %
-
Donderdag28° / 15°0 %
-
Vrijdag29° / 16°0 %















