Budget Bloemenbureau 14,5 miljoen euro
Bloemenbureau Holland heeft voor de generieke en collectieve promotie van bloemen en planten een budget van 14,5 miljoen euro beschikbaar.

Met dat bedrag kan het bureau meer consumenten bereiken en activeren en zo de afzet van bloemen en planten in Duitsland, Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Nederland een positieve impuls geven.
Het budget is samengesteld uit een handelsbijdrage van 6 miljoen euro en 8,5 miljoen euro bijdrage van de kwekers. Het geld wordt via FloraHolland bij elkaar gebracht.
Gezamenlijke investering
Vanaf 2016 wordt er, door kwekers die lid zijn van FloraHolland in binnen- en buitenland en handelaren die er klant zijn, weer gezamenlijk geïnvesteerd in collectieve en generieke promotie voor bloemen en planten.
Zowel kwekers als handelaren zijn vertegenwoordigd in het nieuwe bestuur van Bloemenbureau Holland. Het bestuur bestaat uit drie kwekers, drie leden namens de handelsbedrijven en een onafhankelijke voorzitter.
Expertgroep
Op initiatief van het nieuwe bestuur wordt deze zomer door experts van binnen en buiten de sector gesproken over de invulling van de promotie op de lange termijn.
De expertgroep brengt voor september een advies uit over de doelstellingen, strategie en het besturingsmodel van Bloemenbureau Holland vanaf 2017.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692666
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (ZAN) #65742
Gebruikt, € 3.289
-
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692301
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag17° / 12°90 %