Grote belangstelling Week van de Akkerbouw
Al 65 akkerbouwbedrijven hebben zich aangemeld voor de Open Dag tijdens de Week van de Akkerbouw op zaterdag 25 juni.
Het aantal aanmeldingen is daarmee dubbel zoveel als het aantal bedrijven dat deelnam aan de Open Dag tijdens de eerste editie van de Week van de Akkerbouw in 2013.
Initiatiefnemer BO Akkerbouw meldt dat de deelnemende akkerbouwbedrijven zijn geclusterd in elf 'Akkerspots' verdeeld over de belangrijke Nederlandse akkerbouwregio's.
Akkerspots
Een Akkerspot bestaat uit minimaal vijf primaire bedrijven en een toeleverend of verwerkend bedrijf binnen een straal van zo'n 30 kilometer. Op de website van Week van de Akkerbouw staat een overzicht van de Akkerspots.
Aanmelden voor deelname aan de Open Dag kan nog tot 10 juni, aldus BO Akkerbouw. De Week van de Akkerbouw wordt mede mogelijk gemaakt door een groot aantal stakeholders in de Nederlandse akkerbouwsector.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland BOOMER 25
2019, P.O.A.
-

Fendt 309CAI
2006, P.O.A.
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-

Lemken Vari-Opal 7 3 schaar ploeg (STE) #510226
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag15° / 6°0 %
-
Donderdag15° / 2°0 %
-
Vrijdag12° / 4°5 %













