LTO: akkerbouwers gezocht voor Open Dag
Dit jaar organiseert LTO in samenwerking met Productschap Akkerbouw voor het eerst de Week van de Akkerbouw. In de laatste week van augustus willen beide organisaties het grote publiek kennis laten maken met de sector.
Omdat geïnformeerde en betrokken burgers essentieel zijn voor het maatschappelijk draagvlak van de sector, is het initiatief tot de Week van de Akkerbouw genomen. Een belangrijk onderdeel daarvan is de Open Dag op zaterdag 31 augustus.
Dat is volgens de organisatie een unieke gelegenheid voor akkerbouwers om aan het publiek te tonen dat ze aan de basis staan van ons dagelijks eten. Maar ook dat de sector bijzonder innovatief is.
Informatiepakket
Deelnemers aan de Open Dag ontvangen een informatiepakket met verschillende materialen als een vlag, films, een brochure over de akkerbouw.
Net als een speciale uitgave van ‘Planten met een verhaal’ om het eigen bedrijf aan te kleden. Daarnaast ontvangt iedere deelnemer een dagvergoeding van 200 euro om bezoekers mee te ontvangen.
Aanmeldformulier
Aanmelden voor de Open Dag kan via het aanmeldformulier.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6M 165 (BEN) #695499
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5080M trekker (HAE) #60387
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
-

Deutz-Fahr 11041
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag18° / 13°80 %
-
Vrijdag18° / 11°70 %
-
Zaterdag19° / 9°50 %











