Agrifac in Steenwijk gaat nieuw bouwen
Agrifac in Steenwijk gaat nieuw bouwen. De fabrieksoppervlakte groeit van 9.000 naar 13.000 vierkante meter.

De huidige groei van machinefabrikant Agrifac maakt het nodig om een nieuwe fabriek en meer kantoorruimte te bouwen. De huidige kantoren worden gerenoveerd. Het karakteristieke aanzien van het pand blijft daardoor behouden.
Bij de fabriek kiest Agrifac voor nieuwbouw, dit om de logistiek te verbeteren. De nieuwbouw vindt gefaseerd plaats, zodat de productie van machines door kan gaan.
Duurzaamheid
Vooruitlopend op de daadwerkelijk bouw is Agrifac gestart met de officiële aanvraag voor het Breeam-certificaat, een internationaal erkend duurzaamheidskeurmerk.
Breeam beoordeelt gebouwen op negen punten: management, gezondheid, energie, transport, water, materialen, afval, landgebruik en ecologie en vervuiling.
Zonnepanelen
Bij het ontwerp van de nieuwbouw is erop ingezet om volledig energieneutraal te worden en zoveel mogelijk gebruik te maken van natuurlijke energiebronnen. Bijvoorbeeld door het plaatsen van 3.000 vierkante meter zonnepanelen.
De bouw start in mei van dit jaar. De oplevering moet in juli 2017 zijn.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X354 (HIL) #697416
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland TNHT6.140
2017, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (ETT) #692326
Gebruikt, € 5.313
-
Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag24° / 12°20 %
-
Zondag22° / 13°10 %
-
Maandag20° / 12°55 %