Agrifac Condor: druppel op juiste plek
Agrifac gaat de actuele snelheid van de veldspuit meten voor de actuele afgifte van gewasbeschermingsmiddelen.
De kwaliteit van gewasverzorging wordt steeds belangrijker. Spuitkwaliteit is het feit of de juiste druppel op de juiste plek terecht komt.
Om dat te realiseren, komt Agrifac komt met een innovatieve oplossing: de afgifte bepalen op basis van de actuele snelheid, gemeten door middel van gps en de wielsensoren.
Brilliant Simple
De snelheid meten via een wielsensor per wiel was al standaard bij Agrifac. Nu wordt ook de snelheid gemeten via gps.
Dat geeft samen een nauwkeurige snelheid die wordt gebruikt om de afgifte hoeveelheid verder te optimaliseren. Een oplossing die Agrifac ‘Brilliant Simple’ noemt.
Wielslip
Vooral in natte of bergachtige omstandigheden is dit een enorm voordeel omdat wielslip de afgifte hoeveelheid negatief beïnvloedt, er vindt over- of onderdosering plaats.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (STE) #692665
Gebruikt, € 4.080
-

John Deere 2026R Compacttrekker (MID) #690569
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH MXU 125 PRO
2005, P.O.A.
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Dinsdag24° / 16°20 %
-
Woensdag17° / 12°70 %
-
Donderdag17° / 11°60 %














