Afspraken over beheer meidoorn Flevoland
LTO Noord heeft afspraken gemaakt met de terreinbeheerders in Flevoland over het beheer van meidoornhagen.
Aan de hand van kaarten is de bufferzone aangepast waar binnen meidoornstruiken en andere waardplanten regelmatig moeten worden gecontroleerd op besmettingen met bacterievuur.
Wanneer dat wordt geconstateerd moeten de aangetaste bomen en struiken zo snel mogelijk worden opgeruimd.
Aanwas
Daarnaast zijn gebieden aangewezen waarin de meidoorn een bijzondere landschappelijke waarde vervult. Dat geldt bijvoorbeeld voor het Harderbroek. Daar worden geen nieuwe meidoorns aangeplant, maar wordt de natuurlijke aanwas ook niet bestreden.
Staatsbosbeheer en Flevolandschap gaan hun medewerkers bijscholen over bacterievuur. Ze krijgen ook een excursie bij boomkwekers in de regio. Tevens is afgeproken regelmatig de infectiedruk te bespreken met de terreinbeheerders.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZUI) #692298
Gebruikt, € 3.950
-

Lely Splendimo 320M
2011, P.O.A.
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (HAE) #24505
Gebruikt, € 10.475
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Woensdag10° / 5°20 %
-
Donderdag11° / 6°30 %
-
Vrijdag11° / 9°30 %











