Aanvraag energiesubsidie alvast klaar zetten
Aanvragen voor SDE+-subsidie kunnen nu al in concept worden gereed gemaakt. De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) heeft daarvoor een eLoket geopend.
De eerste fase van de SDE+ in 2016 gaat niet op 1 maart maar op 22 maart open. Dat maakte het ministerie van EZ vorige week bekend.
Ondernemers die de gegevens al gereed hebben, kunnen de subsidie-aanvraag nu toch al invullen. Het definitieve indienen vanaf 22 maart om 9 uur is dan met een simpele druk op de knop te regelen.
Vergoedingen bekend
Inmiddels is ook bekend gemaakt dat de subsidie voor de eerste fase 9 cent per kWh bedraagt voor elektriciteit en warmte. Voor hernieuwbaar gas is het 6,4 cent per kWh.
Op 29 maart gaat de tweede fase in. Dan zijn dan de subsidiebedragen 11 cent per kWh voor elektriciteit en warmte en 7,8 cent voor hernieuwbaar gas.
Sluiting 28 april
Daarna volgde nog twee fases met steeds iets hogere vergoedingen. Op 28 april om 17 uur sluit de eerste ronde van de SDE+ voor 2016. Meer informatie op de website van RVO.nl.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lely Splendimo 320MC
2008, P.O.A.
-
Massey Ferguson RK 802-TRC
2024, € 23.000
-
Vliebo kuilverdeler
Gebruikt, P.O.A.
-
RS330 VRF
Gebruikt, € 750
Vacatures
Accountmanager Binnendienst
AgriPers - Wageningen
Proefveldmedewerk(st)er
Corteva agrisciences - NL
Weer
-
Zaterdag6° / 5°90 %
-
Zondag6° / 0°65 %
-
Maandag11° / 6°95 %