Arkemheen - Provincie Gelderland is van plan een gedeelte van haar grondeigendom in de polder Arkemheen te verkopen.
Gebiedscoöperatie O-gen zorgt samen met het Kadaster voor de uitvoering van de verkoop van 73 hectare grond. Bij 43 hectare hiervan vindt verkoop plaats met de verplichting tot omvorming naar natuur.
De verkoop van deze gronden zal bij voorkeur verlopen via een vrijwillig kavelruilproces. Hierbij worden natuurontwikkeling en landbouwstructuurverbetering ge-koppeld aan de verkoop van deze provinciale (BBL-)gronden.
Er komt eerst een voorlichtingsbijeenkomst en bij voldoende belangstelling worden eind februari met geïnteresseerden individuele gesprekken gehouden.
Tijdens deze wenszittingen worden grondeigenaren en -gebruikers vrijblijvend gevraagd om hun interesse in aankoop van gronden, inbreng van eigen gronden, pachtsituatie en eventuele mogelijkheden voor natuurontwikkeling en landbouwstructuurverbetering aan te geven.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fella TLKC 3160 achtermaaier
2015, € 11.750
-

Gewichtblok 900 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5080M trekker (HAE) #60387
Gebruikt, P.O.A.
-

Triltandcultivator (LIE) #694500
Gebruikt, € 449
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Woensdag14° / 9°30 %
-
Donderdag15° / 6°5 %
-
Vrijdag18° / 8°20 %
















