Rik Verweij nieuwe eigenaar Plumex
Rik Verweij nam op 8 december de aandelen van Jacques de Lange van de exporteur van broedeieren Plumex over. Hij is hiermee volledig eigenaar van Plumex geworden.
Verweij neemt vanaf 1 januari 2016 de leiding van De Lange over. Verder zal Gerald Meulenkamp als adjunct-directeur deel uit gaan maken van de directie van Plumex, meldt Pluimveeweb.
Plumex uit Goor is wereldwijd actief als aanbieder van broedeieren en eendagskuikens. De onderneming is actief in meer dan vijftig landen. Het bedrijf heeft strategische allianties met fokkerij-organisaties in veel landen.
In de vleeskuikens worden samengewerkt met Cobb, Hubbard en Ross voor de legsector met ISA, Lohmann en Hy-line, voor kalkoenen met BUT, Hybrid en Nicholas en voor eenden met fokkerijorganisatie Cherry Valley.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X584 ZITMAAIER (BIE) #692433
Gebruikt, € 9.245
-

John Deere 6150R trekker (WOL) #58219
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland Taarup 80110 schudder
2010, P.O.A.
-

John Deere 6M 155 trekker (ZUI) #782574
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Zondag18° / 15°75 %
-
Maandag19° / 11°5 %
-
Dinsdag20° / 12°5 %











