Agrifirm: recordvolume in aflandpool uien
In de aflandpool voor uien verhandelde Agrifirm Plant dit seizoen 15 procent meer uien dan in 2014. De gemiddelde aflandprijs bedraagt 13 euro per 100 kilo.
Agrifirm Plant schrijft de grotere hoeveelheid uien in de aflandpool toe aan de toename van het uienareaal en de groeiende belangstelling om tijdens de oogst al uien te verkopen.
De uienoogst begon volgens Agrifirm Plant met aflandprijzen van 14 euro per 100 kilo. Toen het aanbod geleidelijk toenam daalde de prijs naar 10 euro. Door de verkopen goede te spreiden realiseerde Agrifirm Plant uiteindelijk een middenprijs van 13 euro.
Overwegend goede kwaliteit
Alle uien die aangemeld zijn voor de aflandpool zijn ook daadwerkelijk geoogst en verhandeld. De uien waren overwegend van een goede kwaliteit, meldt Agrifirm Plant in een persbericht.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Weidesleep 8mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (KOU) #691828
Gebruikt, € 3.289
-

John Deere 6R 150 trekker (STE) #775451
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 5°10 %
-
Woensdag10° / 5°20 %
-
Donderdag11° / 6°30 %













