Kalanchoë is twaalfde gewascoöperatie
Met de ondertekening van de oprichtingsakte door bestuurders René van Dop en Jelle Strijbis is vanaf vandaag officieel gewascoöperatie Kalanchoë een feit.
De kalanchoëtelers zijn respectievelijk de voorzitter en secretaris van het nieuwe telerscollectief. Het is inmiddels de twaalfde gewascoöperatie die onder de vlag van LTO Glaskracht Nederland is opgericht.
Ongeveer 40 hectare heeft zich tot dusver aangesloten bij de gewascoöperatie Kalanchoë. Dat is goed voor zo'n 75 procent van het Nederlandse areaal. Deelname aan de coöperatie is alleen mogelijk voor leden van LTO Glaskracht Nederland.
Focus in onderzoek
Deelnemende bedrijven betalen 350 euro per hectare op jaarbasis. De focus in het gezamenlijke onderzoek ligt het komend jaar vooral op plantgezondheid.
Knelpunten in de teelt zijn alternatieven neonicotinoiden en remmiddelen, phythophthora en meeldauw.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 155 trekker (ZAN) #64179
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland KKLD100-200
2011, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zaterdag10° / 7°20 %
-
Zondag8° / 3°5 %
-
Maandag10° / 5°10 %











