Kalanchoë is twaalfde gewascoöperatie
Met de ondertekening van de oprichtingsakte door bestuurders René van Dop en Jelle Strijbis is vanaf vandaag officieel gewascoöperatie Kalanchoë een feit.
De kalanchoëtelers zijn respectievelijk de voorzitter en secretaris van het nieuwe telerscollectief. Het is inmiddels de twaalfde gewascoöperatie die onder de vlag van LTO Glaskracht Nederland is opgericht.
Ongeveer 40 hectare heeft zich tot dusver aangesloten bij de gewascoöperatie Kalanchoë. Dat is goed voor zo'n 75 procent van het Nederlandse areaal. Deelname aan de coöperatie is alleen mogelijk voor leden van LTO Glaskracht Nederland.
Focus in onderzoek
Deelnemende bedrijven betalen 350 euro per hectare op jaarbasis. De focus in het gezamenlijke onderzoek ligt het komend jaar vooral op plantgezondheid.
Knelpunten in de teelt zijn alternatieven neonicotinoiden en remmiddelen, phythophthora en meeldauw.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (ZUI) #692192
Gebruikt, € 5.247
-

John Deere X147R (HIL) #335633
Gebruikt, € 4.999
-

Challenger MT765 (SOM) #691780
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 230 trekker (LIE) #775177
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Dinsdag14° / 6°85 %
-
Woensdag12° / 8°90 %
-
Donderdag13° / 7°15 %











