Danone bouwt nieuwe Nutricia-fabriek in Cuijk
Danone bouwt voor 240 miljoen euro een nieuwe Nutricia-fabriek euro in Cuijk. De bestaande babyvoedingfabriek sluit zodra de nieuwe volledig operationeel is.

Met de nieuwbouw wil de multinational profiteren van de sterk groeiende wereldwijde vraag naar internationale standaard en gespecialiseerde babyvoedingen.
De nieuwe fabriek start eind 2017 de productie van onder meer Nutrilon en Aptamil. Het bedrag van 240 miljoen euro is Danone's grootste investering ooit in zijn Europese productiecapaciteit.
Productiecapaciteit
In de afgelopen drie jaar werd de totale productiecapaciteit van de bestaande Europese fabrieken reeds verdubbeld, geeft Danone aan. Met de bouw van de nieuwe fabriek in Cuijk wordt ook hier een verdubbeling gerealiseerd.
De fabriek zal voor meer dan tachtig landen produceren en doet dat energie-efficiënt, waarmee wordt voldaan strikte normen op het gebied van CO2-uitstoot.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
-
GF8501 MH
Gebruikt, € 2.500
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker Sherpa (HA) #28791
Gebruikt, € 15.950
-
Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 6°10 %