RVO zal voorschotten uitbetalen
De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) gaat voorschotten op de toeslagrechten uitbetalen. Wanneer de eerste boeren geld krijgen overgemaakt, is echter niet duidelijk.
Staatssecretaris Sharon Dijksma (EZ) maakte vanmiddag bekend dat Nederland gebruikt maakt van de mogelijkheid om een voorschot over te maken van maximaal 70 procent van de directe betalingen. LTO had daar sterk op aangedrongen.
Alles later
Over het tijdstip waarop kan worden begonnen met betalen, is Dijksma niet concreet. Wel merkt ze op dat alles dit jaar later is als gevolg van het nieuwe GLB, de extra controles die daarmee gemoeid zijn en de verlenging van de aanvraagperiode tot 15 juni
RVO zal 'zo spoedig mogelijk' voorschotten gaan overmaken. Daarvoor hoeven niet alle fysieke controles te zijn afgerond. Wel moeten voor uitbetaling alle administratieve controles zijn gedaan.
Definitieve betaling later
De staatssecretaris waarschuwt in haar brief aan de Kamer dat de voorschotten extra inzet vergen van RVO. Daardoor kunnen de definitieve betalingen later komen dan eerder was verwacht.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (SOM) #692146
Gebruikt, € 7.054
-

Perfect weidebloter LB-185
2021, P.O.A.
Vacatures
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Donderdag16° / 5°5 %
-
Vrijdag17° / 4°10 %
-
Zaterdag21° / 6°10 %










