Paard ernstig mishandeld in Rijsbergen
Een paard in natuurgebied de Pannenhoef in Rijsbergen is afgelopen weekend zo zwaar mishandeld, dat een dierenarts het dier heeft moeten laten inslapen.
De merrie was met een scherp voorwerp toegetakeld en had veel bloed verloren, meldt de politie. De mishandeling werd gistermiddag rond 16 uur ontdekt. Wanneer het paard echter precies gewond raakte, is onduidelijk.
De merrie liep met vier andere paarden in een weiland in het natuurgebied. Ze staan dag en nacht in de wei.
Aangifte
De eigenaresse heeft geen idee wie de merrie heeft mishandeld. Ze heeft met niemand ruzie. De vrouw heeft aangifte gedaan.
De dierenpolitie is op zoek naar getuigen die zaterdag of zondag rond het weiland verdachte personen of voertuigen hebben gezien.
Reeks mishandelingen
De mishandeling in Rijsbergen is het zoveelste geval in een reeks van paardenmishandelingen. Afgelopen jaar zijn tientallen gevallen gemeld in verschillende provincies. Meestal zijn merries het doelwit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z370R ELECTRIC ZERO TURN 42" (EMT) #690527
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2032R COMPACTTREKKER (LIE) #696233
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 720 SCR
2012, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Vrijdag14° / 4°5 %
-
Zaterdag14° / 2°0 %
-
Zondag13° / 1°10 %














