Paard mishandeld in Babberich
De politie doet onderzoek naar de verwondingen van een paard in een weiland in het Gelderse Babberich. Gezien de aard van verwondingen gaat zij ervan uit dat die door menselijk handelen zijn veroorzaakt en dat er sprake is van mishandeling.
De eigenaar van het paard ontdekte de snijwonden gisteren en schakelde de politie in. In het verband met het onderzoek wil de politie niet aangeven waar het dier gewond is geraakt.
In anderhalf jaar tijd zijn er al meer dan tachtig paarden en pony's in Nederland mishandeld. Meestal worden ze met een scherp voorwerp bewerkt rond de geslachtsdelen. Dat gebeurde eerder deze week bij twee merries op een manege in Dronten.
Groot politieonderzoek
Omdat er nog niemand is aangehouden voor de mishandelingen, is er een groot aantal rechercheurs op de zaak gezet. De politie is in het hele land op zoek naar de dader of daders en vraagt daarom elke ernstige verwonding bij een paard te melden.
Paardenbezitters krijgen het advies alert te zijn, stallen en maneges grondig af te sluiten en scherp te zijn op de aanwezigheid van vreemden op het erf of de omgeving waarin paarden lopen of gestald staan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Rumptstad Stoppelploeg
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (LIE) #781533
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH MAXXUM 115
2014, P.O.A.
-

John Deere 6195M trekker (LIE) #705715
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag17° / 13°90 %
-
Vrijdag18° / 11°65 %
-
Zaterdag19° / 9°20 %














