Weer paard mishandeld in Gelderland
Opnieuw is in Gelderland een paard mishandeld. Na een eerdere mishandeling, vorige week in Babberich, gaat het nu om een paard in Haarlo, meldt Omroep Gelderland.
De mishandeling vond maandagavond plaats in een weiland aan de Wolinkweg. De vermoedelijke dader droeg donkere kleren en ging ervandoor via de Kuipersdijk.
De eigenaresse van het paard hoorde en zag vanuit haar woning haar paard tekeergaan en angstig door de wei rennen. Ook zag ze iemand weglopen.
Buurtonderzoek
Pas in de stal ontdekte de vrouw dat het paard was mishandeld. Het paard was gewond aan de rug. De politie begon onmiddellijk een buurtonderzoek.
De onrust over het aantal paardenmishandelingen is groot. Eigenaren hebben de handen ineen geslagen en houden binnenkort informatieavonden, onder meer in Vorden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3039R COMPACTTREKKER (REU) #694696
Gebruikt, P.O.A.
-

Weidesleep 8mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 1570 (WOL) #694264
Gebruikt, P.O.A.
-

Kubota M4072 4 WD trekker
2018, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag17° / 13°90 %
-
Vrijdag18° / 11°65 %
-
Zaterdag19° / 9°20 %













