Uitspraak drie NB-wetvergunningen Utrecht
Provincie Utrecht heeft in twee aangespannen zaken tegen verleende Natuurbeschermingswetvergunningen (NB-wetvergunning) gewonnen.
Dat blijkt uit een uitspraak van de Raad van State (RvS) afgelopen woensdag op drie zaken die waren aangespannen tegen Gedeputeerde Staten van Utrecht.
De Mobilisation for the Environment en de vereniging Leefmilieu gingen in beroep tegen drie verleende vergunningen aan twee veehouders in ’t Goy en een in Zegveld.
Meitellingen
Van een veehouder in ’t Goy bleef de vergunning overeind. De andere zaak werd gegrond verklaard, omdat bij de aanwijsdatum van het natuurgebied nog geen sprake was van uitbreiding, stelt de RVS.
Dat blijkt uit meitellingen die de bezwaarmakers aanleverden voor deze zaak. De vergunning in Zegveld bleef eveneens overeind.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Deutz Fahr 6230 TTV Warrior (ZIJ) #778003
Gebruikt, P.O.A.
-

Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
-

JOHN DEERE 1026R COMPACTTREKKER (WOL) #781316
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra/Fendt wielgewichten 40 kg
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Zaterdag20° / 9°10 %
-
Zondag19° / 11°10 %
-
Maandag21° / 10°10 %















