Suikerprijs opnieuw onder druk
Na herstel van de suikernoteringen de afgelopen maand staat de suikerprijs op de wereldmarkt nu weer onder druk.

Op de beurs in Londen daalde de notering gisteren van 360 naar 357 euro per ton.
De druk op de suikermarkt wordt onder meer veroorzaakt door de Braziliaanse reaal waarvan de waarde gedaald is tot de laagste stand sinds 30 jaar.
Lage olieprijs
Daarnaast zorgt de lage olieprijs ervoor dat minder suikerriet wordt gebruikt voor de productie van ethanol.
Thailand meldt een suikeroogst die vergelijkbaar is met vorig jaar. India oogst iets minder, maar heeft voldoende voorraad en zelfs nog suiker over voor de exportmarkt.
Import naar China
In China onderneemt de overheid stappen om de productie van suiker te stimuleren. Voorlopig echter verwachten analisten dat import van suiker naar China zal toenemen met 500.000 ton in 2016 tot een totaal van 4,7 miljoen ton.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (HG) #692702
Gebruikt, € 5.247
-
Alltrec Professionele zitmaaier / tuintrekker 4810T (HG) #21051
Gebruikt, € 62.500
-
John Deere Tractor 6120M (MD) #692397
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon Frontmaaier (trommelmaaier)
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %