Expertgroep EU voor suikerzaken
Een expertgroep suiker moet in opdracht van de Europese Commissie de gevolgen van het beëindigen van het suikerquotumsysteem bespreken en monitoren.
Dit heeft landbouwcommissaris Phil Hogan onlangs aangegeven in een overleg met Europese landbouwministers.
Het is de bedoeling dat de werkgroep dit jaar drie keer bijeenkomt en wordt voorgezeten door de directeur-generaal landbouw en milieu Jerzy Bogdan Plewa uit Polen.
Lange termijnprognose
Onderwerpen die de werkgroep bespreekt betreffen de suikerbalans en de lange termijnprognose van productie en consumptie van suiker. Verder de effecten van industrieel suikerverbruik, van nieuwe zoetstoffen en van andere suikers en de impact van vrijhandelsakkoorden.
Belangrijke vraag is uiteindelijk wat de marktsituatie gaat worden na beëindiging van het suikerquotumsysteem. Verder gaat de werkgroep zich buigen over de wijze van rapporteren van suikerprijzen en suikervoorraden vanaf 2017.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland LB 100-200 4 schaar (HAE) #145326
Gebruikt, € 23.500
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, € 9.750
-

Joskin weidebloter 2.75 mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH MAXXUM 115
2014, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zondag30° / 14°5 %
-
Maandag25° / 16°10 %
-
Dinsdag23° / 12°0 %











