Fusie AgroDyn, BoerenBond Agro en Lansy
AgroDyn, BoerenBond Agro en het Limburgsch Landbouwsyndicaat (Lansy) willen per 1 januari 2016 fuseren. Door de krachtenbundeling ontstaat een onderneming met een jaaromzet van ruim 27 miljoen euro.
Het voornemen tot fusie is goedgekeurd door de directie en Raad van Toezicht van betrokken bedrijven en wordt voorgelegd aan de Autoriteit Consument en Markt (ACM).
De drie bedrijven zijn actief in de advisering en toelevering in de agrarische sector. Doelstelling van het fusiebedrijf is groei van haar marktaandeel in Zuidoost-Nederland.
Groei
Naast autonome groei zal er ook gericht worden gekeken naar strategische fusies en/of overnames. Het hoofdkantoor komt in Panningen met nevenvestigingen in Heerlen, Maastricht en Montfort.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra/Fendt wielgewichten 40 kg
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Vari-Europal 5 (LIE) #692629
Gebruikt, € 7.000
-

John Deere 6R 185 trekker (ZUI) #781254
Gebruikt, € 146.950
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Maandag29° / 16°10 %
-
Dinsdag31° / 18°10 %
-
Woensdag31° / 18°5 %











