Stichtse Rijnlanden hervat beregenen dijken
Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden heeft het beregenen van de droogtegevoelige dijken hervat. Dat was vorige week opgeschort vanwege de regenval.

De dijken van de Wierickes, de Grecht en de Geer worden vooralsnog weer driemaal per week beregend. De verwachting is dat de komende week het neerslagtekort weer oploopt.
Het waterschap houdt de droogtegevoelige dijken nauwlettend in de gaten. Donderdagochtend gaan zo’n twintig medewerkers van het dijkleger van De Stichtse Rijnlanden voor de derde keer deze zomer op pad om de eerder geconstateerde scheuren te monitoren.
Scheuren
De tweede dijkinspectie van 23 juli leverde vijftien scheuren op, die allemaal door experts zijn bekeken. Hieruit is niets alarmerends gebleken.
De droogte heeft in het gebied van De Stichtse Rijnlanden nog geen gevolgen voor waterkwaliteit en -kwantiteit, meldt het waterschap. Er zijn geen meldingen van blauwalg of vissterfte en er is op dit moment voldoende water om sloten en singels op het juiste peil te houden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lemken Karat 10-300 cultivator (ZAN) #75861
Gebruikt, € 14.959
-
New Holland T6.140
2017, P.O.A.
-
Fendt 720 Vario trekker (MAA) #692254
Gebruikt, P.O.A.
-
Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %