FloraHoland: tarief kwaliteitsinterventie stijgt
Bloemenveiling FloraHolland verhoogt het tarief voor kwaliteitsinterventie per 1 augustus 2015 van 20 naar 30 euro.
De kosten voor interventie worden op deze manier volledig betaald door de veroorzaker, meldt de bloemenveiling.
Reclamaties
Kwaliteitsinterventie is ingevoerd om kwaliteitsexcessen te verminderen en herhaling van reclamaties door klanten te voorkomen.
'Ongeveer 80 procent van de kwekers begrijpt het belang ervan en levert correcte en daarmee ook betrouwbare informatie. Een deel van de kwekers neemt de kwaliteit echter minder serieus', aldus de veiling.
Te laag
De kosten van het totale interventieproces worden volgens FloraHolland met het huidige tarief van 20 euro niet gedekt.
De veiling verhoogt daarom het tarief naar 30 euro om zo de kosten volledig neer te leggen bij de veroorzaker van de interventie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (STE) #49806
Gebruikt, € 3.289
-
AS Motor 901 SM (HIL) #26853
Gebruikt, € 6.670
-
John Deere X350R (SOM) #696308
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Maandag17° / 11°90 %
-
Dinsdag15° / 11°85 %
-
Woensdag15° / 10°15 %