Bodemverdichting past binnen het thema duurzaamheid. Tracks leveren daar door een lagere druk per vierkante centimeter een positieve bijdrage aan.
In het veld konden journalisten een stukje cultiveren met een T8.435 met tracks op de achteras. De eerste indruk was dat de T8 over losgetrokken land iets vaster en rustiger reed dan op wielen. Bij het uit- en inschakelen van de voorwielaandrijving op de vaste grond was dat niet of nauwelijks te mekren. Dat geeft aan dat de trekker op tracks meer trekkracht op de grond overbrengt dan met wielen. Dan is het verschil wel merkbaar.
Michelin toonde in dit verband een bijdrage met de AxioBib lagedrukband. Voor de T9-serie kniktrekkers van New Holland attendeerde Michelin op de AxioBib IF 900/65R46. Deze band met zijn soepele wang kan tot 20 procent hoger belast worden (26 ton) of dezelfde belasting dragen met 20 procent lagere spanning (1,8 bar). Deze is geschikt voor trekkers van 220 pk en hoger. Voor trekkers van 150 tot 220 pk heeft Michelin de XeoBib 650.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gewichtblok 900 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-

Vast schroef Euro haken
Gebruikt, € 85
-

John Deere 6R 230 trekker (SMI) #779282
Gebruikt, € 174.500
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Woensdag9° / 4°5 %
-
Donderdag8° / 2°0 %
-
Vrijdag8° / 2°0 %














