Delaval installeert 200ste Herd Navigator
Melkapparatuurfabrikant Delaval heeft in maart haar 200ste Herd Navigator wereldwijd geïnstalleerd. Het apparaat meet inmiddels bij meer dan 35.000 koeien de gezondheids-, vruchtbaarheids- en energiebalansstatus via de melk.

Indien nodig wordt de veehouder geattendeerd op afwijkingen. De Herd Navigator is vooralsnog in 18 landen verkocht, met name in West-Europa.
Rap tempo
De eerste Herd Navigator werd in 2009 geïnstalleerd in Nederland. Het duurde vervolgens vier jaar voordat er honderd Herd Navigators draaiden. De stap naar de volgende 100 is in 18 maanden gemaakt. .
De 200e Herd Navigator is in maart 2015 opgestart op 'Ferme Le Bailli', een bedrijf met 3 VMS melkrobots in Soignies, België. 'Een goede maand na de installatie beginnen we nu de vruchten te plukken van onze investering,' zegt familie Devroede, de eigenaar van dit bedrijf.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
-
JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (SOM) #692916
Gebruikt, € 5.644
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HAE) #692669
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere 6M 155 trekker (REU) #693692
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Donderdag15° / 10°30 %
-
Vrijdag14° / 10°10 %
-
Zaterdag12° / 6°5 %