Chemisch afvalwater in weiland Holtheme
Een transportleiding met daarin chemisch afvalwater is in Holtheme lek geraakt. Dat meldt RTV Oost. Het gaat om een oude gasleiding van Coevorden naar Twente die nu wordt gebruikt voor transport van het afvalwater.
De lekkage ontstond afgelopen weekend. Dat heeft een vertegenwoordiger van Staatstoezicht op de Mijnen gezegd aan het begin van de hoorzitting van de Tweede Kamer over de lozing van giftig afvalwater door de NAM in Twente.
De leiding ligt op een diepte van 1,7 meter onder de grond. Het afvalwater is in een weiland terechtgekomen. Het afvalwater is afkomstig van de boorlocatie bij Schoonebeek in Drenthe. Daar boort de NAM naar olie.
Niet op de hoogte
De boer heeft de NAM een dag na de lekkage geïnformeerd, de NAM was toen nog niet op de hoogte. Er wordt nu met man en macht gewerkt om het lek te dichten en het afvalwater op te ruimen.
Het verontreinigde water is niet in de Vecht terechtgekomen. Welk effect het chemisch verontreinigde afvalwater op de omgeving heeft, is nog niet bekend.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6155M trekker (DRO) #705202
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (ZUI) #781588
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland T7.170 (OLD) #781893
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Donderdag22° / 15°0 %
-
Vrijdag24° / 12°5 %
-
Zaterdag27° / 12°10 %














