1.200 hectare suikerbieten gezaaid
			De inzaai van suikerbieten in Nederland is behoorlijk op gang gekomen, meldt Suiker Unie. De eerste 2 procent van het landelijke areaal is inmiddels gezaaid.
		
Vooral in Zuid-Holland is al een behoorlijk deel van het areaal ingezaaid, blijkt uit de gegevens van het IRS. Volgens Suiker Unie zijn de bodemtemperaturen normaal om in te zaaien en is de structuur van de grond aanzienlijk beter dan in 2014.
De grond verkruimelt over het algemeen goed en op droge goed berijdbare percelen is veelal in een werkgang een goed zaaibed te maken.
Weersvooruitzichten
De agrarische dienst van de suikerfabriek gaat ervan uit dat met de huidige weersvooruitzichten vooral op kleigronden en droge zandgronden veel bieten worden gezaaid de komende week.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
		 
			
		
		
		Meer marktprijzen
    
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
					
					Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
- 
					

Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
 - 
					

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
 - 
					

Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
 - 
					

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
 
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
- 
	Woensdag16° / 9°10 %
 - 
	Donderdag16° / 9°10 %
 - 
	Vrijdag15° / 8°5 %
 






								
								
								
								
								


					
					


