CU: ook muizenlening Groningen
ChristenUnie (CU) Groningen wil dat ook boeren met muizenschade in Groningen financiële ondersteuning kunnen krijgen.

De muizenplaag in Friesland heeft zich uitgebreid naar Groningen, stelt de ChristenUnie. De partij vraagt het college van Gedeputeerde Staten hoeveel bedrijven getroffen zijn door de muizen.
Provincie Fryslân maakte vrijdag bekend boeren een lening te verstrekken die niet meer bij hun eigen bank terechtkunnen met muizenschade.
Getroffen landbouwbedrijven
Fractievoorzitter Stieneke van der Graaf: 'De getroffen landbouwbedrijven mogen niet tussen wal en schip vallen. Als er schade is dan moet die worden vergoed.'
Ze vraagt het college daarom om aan te sluiten bij de initiatieven die provincie Friesland nu onderneemt. 'Bijvoorbeeld door het verstrekken van een lening.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (LH) #692282
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6100M (LH) #691714
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z320R (ZOB) #692211
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 6°10 %