CU: ook muizenlening Groningen
ChristenUnie (CU) Groningen wil dat ook boeren met muizenschade in Groningen financiële ondersteuning kunnen krijgen.
De muizenplaag in Friesland heeft zich uitgebreid naar Groningen, stelt de ChristenUnie. De partij vraagt het college van Gedeputeerde Staten hoeveel bedrijven getroffen zijn door de muizen.
Provincie Fryslân maakte vrijdag bekend boeren een lening te verstrekken die niet meer bij hun eigen bank terechtkunnen met muizenschade.
Getroffen landbouwbedrijven
Fractievoorzitter Stieneke van der Graaf: 'De getroffen landbouwbedrijven mogen niet tussen wal en schip vallen. Als er schade is dan moet die worden vergoed.'
Ze vraagt het college daarom om aan te sluiten bij de initiatieven die provincie Friesland nu onderneemt. 'Bijvoorbeeld door het verstrekken van een lening.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland T7.170 (OLD) #781893
Gebruikt, P.O.A.
-

Ford 8630 Power Shift
Gebruikt, € 29.500
-

Valtra N121
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 trekker (LIE) #782474
Gebruikt, € 158.500
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %














