'Eigen heffing handel voor promotie'
Handelaren kunnen zelf bepalen hoe zij de gezamenlijke promotie van FloraHolland en de Vereniging voor Groothandelaren in Bloemkwekerijprodukten (VGB) financieren.
Dat zegt FloraHolland-directeur Lucas Vos in het FloraHolland Magazine.
Eerdere poging
Een eerdere poging van de twee partijen om de promotie gezamenlijk op te pakken, strandde twee jaar geleden op de heffingsmethode. FloraHolland wilde toen dat er op dezelfde manier werd geheven bij telers en handelaren.
Dit stuitte op verzet bij de handel. Sommige handelsbedrijven moesten hierdoor veel meer voor promotie gaan afdragen dan dat ze gewend waren toen dit nog via het Productschap Tuinbouw werd geregeld.
Met ingang van 2016
FloraHolland en de VGB willen vanaf 2016 de sierteeltpromotie weer samen oppakken. De definitieve plannen hiervoor moeten halverwege dit jaar duidelijk zijn.
De afgelopen twee jaar deden de twee de promotie apart.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra N 175 direct met RKT- GPS
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra Q305 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 309CAI
2006, P.O.A.
-
4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Zondag13° / 7°25 %
-
Maandag16° / 11°90 %
-
Dinsdag15° / 11°85 %