FloraHolland en Corn. Bak hebben 'Voorkeur'
Bloemenveiling FloraHolland en Corn. Bak zijn officiële partners van de conceptstore 'VoorKeur' geworden.

Beide bedrijven participeren financieel en inhoudelijk in de opzet, ontwikkeling en uitvoering van 'VoorKeur'.
Testwinkel
'VoorKeur' is een initiatief van Sense Marketing & More en BureauSierteelt.nl. De winkel presenteert vers- en tuinbouwproducten en/of concepten van verschillende bedrijven aan het winkelend publiek en laat de noviteiten door hen testen.
'Het idee van 'Voorkeur' spreekt mij aan omdat het een verrassende manier is om input van consumenten te krijgen voor de productie van het nieuwe ras', zegt Elly Bak, directeur-eigenaar van Corn. Bak.
Kleine schaal
Frank van den Hoek, manager product, markt en informatie bij FloraHolland: 'Voor FloraHolland is pop-up-store 'VoorKeur' een goed instrument om in het belang van onze kwekers op kleine schaal nieuwe producten en concepten te presenteren aan consumenten en hun reacties te peilen.'
In april
De eerste 'Voorkeur' opent medio april haar deuren in de Randstad. De initiatiefnemers zijn nog met andere bedrijven in gesprek om partner te worden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X147R (HG) #275222
Gebruikt, € 4.999
-
Vicon Extra 332XF frontschijvenmaaier
2016, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Maaidekken (HG) #27087
Gebruikt, € 1.450
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (SB) #49806
Gebruikt, € 3.289
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 6°10 %