De Dairy Campus wil een belangrijke rol spelen bij het opleiden van toekomstige melkveehouders en professionals in de zuivelketen. Er zijn daarom drie lectoraten aangesteld. De lectoren zullen de nieuwe kennis verspreiden naar het onderwijs, het bedrijfsleven en de praktijk.
Studenten van mbo-, hbo- en universitaire instellingen komen hier stage lopen, doen er hun afstudeerproject of leren er praktische vaardigheden.
Op het kenniscentrum werken bedrijven uit de zuivelsector samen met onderzoekers aan een betere positie op de wereldmarkt. Actuele thema’s zijn: het verwaarden van mest, levensduur en veerkracht van melkvee, werken met sensoren, weidegang en duurzamere stallen.
Om innovatief onderzoek te stimuleren is er onder andere vanuit het Innovatiefonds Dairy Campus een budget beschikbaar van 7,5 miljoen euro. Gedurende tien jaar kan het bedrijfsleven een beroep doen op dit innovatiefonds.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-

Husqvarna Rider 316TX incl. 122cm Combi Maaidek (LIE) #60812
Gebruikt, € 5.750
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (BRU) #335633
Gebruikt, € 5.168
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
-
Woensdag16° / 1°10 %















