Dijksma trots op Biomeerwaarde Ei
Staatssecretaris Sharon Dijksma van Economische Zaken heeft donderdag de Coöperatieve Vereniging Biomeerwaarde Ei bezocht op een legpluimveebedrijf in Leusden. Ze onthulde hier het coöperatiebord.

Dijksma was positief verrast over de inspanningen van de coöperatie. Dat werd versterkt na een bezoek aan de stal van de biologische pluimveehouders Huib en Hennie van Woudenberg.
Vervolgens heeft de staatssecretaris samen met voorzitter Johan Verbeek het Coöperatiebord onthuld. Dit bord zal prijken op alle bij Biomeerwaarde Ei aangesloten bedrijven.
Eerlijke prijs
De coöperatie Biomeerwaarde Ei wil zich inzetten voor een eerlijke prijs voor biologische eieren.
Het idee voor dit initiatief ontstond in 2012. Biologische pluimveehouders willen op een professionele wijze de biologische eieren de meerwaarde te geven die deze eieren verdienen. De prijzen waren op dat moment dramatisch laag. Een individuele pluimveehouder kan hier weinig tegen inbrengen.
Oprichting
In 2013 zijn concrete plannen gemaakt en uitgewerkt. Op 19 juni 2014 is de vereniging officieel opgericht.
.De Coöperatie heeft ondertussen al zo veel leden, dat zij naar eigen zeggen nu al een belangrijke speler is op de markt van biologische eieren in Nederland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (HG) #692704
Gebruikt, € 5.247
-
John Deere Tractor 6120M (BV) #692392
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (MG) #692449
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z370R ELECTRIC (EL) #690559
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %