Zilveren LTO Noord speld voor Teus Kool
Teus Kool heeft gisteravond, bij zijn afscheid als provinciaal bestuurslid van LTO Noord Gelderland, de zilveren speld van LTO Noord gekregen.
Kool begon als bestuurder bij de CBTB. Toen de GLTO is ontstaan in 1996, werd Kool voor een aantal jaar bestuurslid voor het provinciaal bestuur Gelderland van de GLTO, vooral vanuit het rivierengebied.
Vier jaar is hij ertussenuit geweest, waarna hij weer werd gevraagd om bij het ontstaan van LTO Noord die functie weer te bekleden. Tot eind 2014 was Kool provinciaal bestuurslid van LTO Noord Gelderland.
Kool heeft zich jarenlang ingezet voor het behartigen van de belangen van boeren en tuinders die lid zijn van LTO Noord en haar voorgangers. Hij heeft veel voor de provinciale horizontale belangenbehartiging in Gelderland betekend.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, € 3.950
-

New Holland T5.110 ElectroCommand
2021, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (LIE) #781764
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 3140 trekker (BIE) #783025
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Woensdag9° / 4°5 %
-
Donderdag8° / 2°0 %
-
Vrijdag8° / 2°0 %












