Zilveren LTO Noord speld voor Teus Kool
Teus Kool heeft gisteravond, bij zijn afscheid als provinciaal bestuurslid van LTO Noord Gelderland, de zilveren speld van LTO Noord gekregen.
Kool begon als bestuurder bij de CBTB. Toen de GLTO is ontstaan in 1996, werd Kool voor een aantal jaar bestuurslid voor het provinciaal bestuur Gelderland van de GLTO, vooral vanuit het rivierengebied.
Vier jaar is hij ertussenuit geweest, waarna hij weer werd gevraagd om bij het ontstaan van LTO Noord die functie weer te bekleden. Tot eind 2014 was Kool provinciaal bestuurslid van LTO Noord Gelderland.
Kool heeft zich jarenlang ingezet voor het behartigen van de belangen van boeren en tuinders die lid zijn van LTO Noord en haar voorgangers. Hij heeft veel voor de provinciale horizontale belangenbehartiging in Gelderland betekend.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Front PTO valtra 4 serie
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z994R INCL 54SD MAAIDEK (HIL) #780861
Gebruikt, € 23.539
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (LIE) #781638
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (REU) #778490
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Donderdag22° / 15°0 %
-
Vrijdag24° / 12°5 %
-
Zaterdag27° / 12°10 %












