Werk Buurserbeek gaat beginnen
Waterschap Rijn en IJssel start volgende week met de aanleg van 'bevaarbare' vispassage in de Buurserbeek en de aanleg van een waterbergingsgebied op Landgoed Het Lankheet. De werkzaamheden nemen ongeveer drie maanden in beslag.
Het huidige tracé van de Buurserbeek blijft behouden en fungeert straks als hoogwatergeul. In tijden met veel neerslag kan het overtollige water dan snel weg.
Op landgoed het Lankheet wordt een waterbergingsgebied aangelegd dat wordt ingezet om water tijdelijk te parkeren.
Samen
De inrichtingsmaatregelen worden getroffen als invulling van de Buurserbeek als ecologische verbindingszone en worden in samenwerking met landgoed Het Lankheet uitgevoerd. Het project wordt medegefinancierd door Provincie Overijssel.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-

Evers Mustang 11-303
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2032R COMPACTTREKKER (LIE) #696233
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 718 Gen6 Profi Setting 2
2021, P.O.A.
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zaterdag3° / -4°10 %
-
Zondag2° / -1°10 %
-
Maandag5° / -3°5 %











