Geen verontrustte boeren na zoutzuurlek
Naar aanleiding van de zoutzuurlekkende vrachtwagen gisteren op autosnelweg A73, heeft de LLTB vooralsnog geen verontrustende telefoontjes ontvangen van boeren uit regio Merum-Herten.
Net na de middag gebeurde er een ongeval met de vrachtwagen die zoutzuur vervoerde. De wagen lekte veel zuur en er was een grote rookwolk te zien in het gebied. Het luchtalarm ging rond 13 uur af.
Bewoners in het gebied werd aangeraden ramen en deuren gesloten te houden. Of de verspreiding van het zuur gevolgen heeft voor agrarische ondernemers in het gebied, is nog niet bekend.
Vinger aan de pols
Het bestuur van LLTB-afdeling OostMaas houdt een vinger aan de pols. De A73 werd vanmorgen rond 6.30 uur tijdelijk weer vrijgegeven. Na de ochtendspits worden de herstelwerkzaamheden aan het asfalt afgerond.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 3039R (LIE) #24167
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (HIL) #692209
Gebruikt, € 9.313
-

Vicon Extra 624T schijvenmaaier+kneuzer
Gebruikt, € 2.200
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER MY 2026 (EMT) #777338
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Woensdag9° / 4°5 %
-
Donderdag8° / 2°0 %
-
Vrijdag8° / 2°0 %











