Watergebiedsplan Burgum en Dokkum
Wetterskip Fryslân stelt voor de regio tussen Burgum en Dokkum het watergebiedsplan Tusken Ie en Swemmer op.

Het plangebied Tusken Ie en Swemmer ligt tussen Leeuwarden, Dokkum, Engwierum en Burgum.
Voor het watergebiedsplan onderzoekt Wetterskip Fryslân het watersysteem op het gewenste waterpeil voor zowel landbouw als natuur, het beheer en onderhoud van watergangen, regionale wateroverlast, verdroging en waterkwaliteit.
Knelpunten
Het gebied heeft een beperkt aantal knelpunten, op enkele locaties is er sprake van wateroverlast tijdens extreem natte perioden.
Uit een analyse blijkt dat er in de regio relatief veel krappe watergangen zijn, waardoor zomeronderhoud nodig is. Verder blijkt dat er in het Bûtenfjild sprake is van een functieconflict tussen natuur en landbouw.
Wetterskip Fryslân houdt op 8 januari in De Pleats in Burgum een informatiebijeenkomst. Op 12 januari is de bijeenkomst gepland in Dorpscentrum Damwâld.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (ZUI) #692936
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zondag22° / 15°60 %
-
Maandag20° / 12°30 %
-
Dinsdag20° / 12°25 %