Agrofood voor ondernemers
Voor ondernemers die op zoek zijn naar nieuwe businessmogelijkheden en -kansen in de voedings- en gezondheidssector houdt Agrofood Brabant op donderdag 5 februari 2015 het evenement Food for Health in Den Bosch.
De Kamer van Koophandel organiseert deze businessdag samen met provincie Noord-Brabant, AgriFood Capital, Food Tech Park, Brabantse Ontwikkelings Maatschappij, ZLTO, LIB, Rewin, BZW en Ondernemerslift+.
De dag is bedoeld voor brabantse ondernemers die zich bezighouden met gezonde voeding en verantwoorde voedingsproducten of producten voor specifieke doelgroepen produceren.
Tijdens Agrofood Brabant komen de volgende thema’s aan bod: Gezonde voeding, minder zorg; Gezond en betrouwbaar produceren; Gezond (be)leven in Brabant; Beter eten, beter leven.
Gedeputeerde Economische Zaken Bert Pauli van provincie Noord-Brabant zet de ambitie van Noord-Brabant uiteen voor de agro- en foodondernemers, waarbij de provincie inzet op kennis, ondernemerschap en innovatie.
Trendwatcher Adjiedj Bakas neemt de bezoekers mee in de laatste trends en ontwikkelingen rond voeding en gezondheid. De definitieve uitnodiging en het programma worden binnen enkele weken verstuurd. Aanmelden is nu al mogelijk.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Farmtrac FT25G (WOL) #39432
Gebruikt, € 15.000
-
John Deere 6125M (BIE) #58216
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (HAE) #692283
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X380 ZITMAAIER - 54A MAAIDEK (MID) #692958
Gebruikt, € 8.545
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %