'2015 wordt geen topjaar'
2015 zal voor aantal sectoren geen topjaar worden. Dat blijkt uit voorspellingen van verschillende nationale en internationale organisaties.
Wat graan betreft: de landbouw- en voedselorganisatie van de Verenigde Naties (FAO) verwacht dat na het oogstseizoen van 2015 de wereldgraanvoorraad het hoogst zal zijn sinds 2000. 'De ruime voorraden zorgen voor lagere prijzen', aldus de FAO. Ook maisprijzen dalen.
Melkprijs
De melkprijs stijgt in het eerste helft van 2015 nog niet. De Rabobank verwacht pas een verbetering van de markt in de tweede helft van het jaar. De lage graan- en maisprijzen zorgen wel voor lagere voerkosten.
Varkensvlees
Naar verwachting blijft de druk op prijzen van varkensvlees nog even aanhouden. De FAO en het Amerikaanse overheid geeft wel aan te verwachten dat prijzen voor varkensvlees stijgen in 2015.
Appels
De Belgische veiling BelOrta verwacht dat de door de Russische boycot de appelprijzen ook in 2015 parten speelt. De goedkope Poolse appels die Europa overspoelen zorgt voor lage prijzen.
·Lees meer hierover aanstaande zaterdag in Nieuwe Oogst
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
-

Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320MC
2017, P.O.A.
-

T6030 Range Command ECO
Gebruikt, € 34.900
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zaterdag3° / -4°10 %
-
Zondag2° / -1°10 %
-
Maandag5° / -3°5 %















