LTO en NVV bouwen in 2015 verder aan POV
LTO vakgroep Varkenshouderij en de Nederlandse Vakbond Varkenshouders (NVV) bouwen in 2015 verder aan de POV. De samenwerking moet leiden tot de vorming van ‘POV belangenbehartiging’.

‘Op het fundament dat nu met de producentenorganisatie wordt gelegd, kunnen we een mooi huis bouwen', zegt Eric Douma van LTO Varkenshouderij zaterdag in Nieuwe Oogst.
POV-belangenbehartiging
Voor het eerste nummer van 2015 sprak Nieuwe Oogst met Eric Douma van LTO Varkenshouderij en Ingrid Jansen van de NVV. In het interview geven zij aan ervan overtuigd te zijn op weg te zijn naar ‘POV belangenbehartiging’.
De ambitie is in 2015 het beste uit LTO en NVV te verenigen. Dat gebeurt stapsgewijs. 'Varkenshouders zijn niet voor niets lid van LTO of NVV. Je moet recht doen aan de geschiedenis', zegt Ingrid Jansen in Nieuwe Oogst.
Nieuwe wereld
'Een organisatie met een sterk sectoraal profiel en een stevige verankering in de regio’s. Feit is wel dat er minder varkenshouders komen en de wereld er nu anders uitziet dan twintig jaar geleden. Dat stelt andere eisen aan de varkenshouderij', aldus Douma.
Meer zaterdag in Nieuwe Oogst
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Castel Garden XM140 HD
2020, P.O.A.
-
4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (BRU) #692290
Gebruikt, € 3.950
-
Kuhn GF 10601 T0 schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zondag22° / 15°60 %
-
Maandag20° / 12°30 %
-
Dinsdag20° / 12°25 %