Huitema verkent de glastuinbouw
VVD-Europarlementariër Jan Huitema is deze week bijgepraat over de ontwikkelingen in de glastuinbouw. Op initiatief van LTO Glaskracht Nederland bezocht hij twee tuinbouwbedrijven.
De Friese melkveehouder is eerder dit jaar gekozen tot lid van het Europees Parlement. Inmiddels maakt hij ook deel uit van de Landbouwcommissie van het EP.
Tomaten en rozen
Om zijn kennis van de glastuinbouw up to date te brengen, bracht Huitema een werkbezoek aan een tomatenteler en een rozenkweker in Bleiswijk.
LTO Glaskracht-voorzitter Nico van Ruiten stelde daarbij onder meer de problematiek op het gebied van energie, emissies, afzet en gemeenschappelijke marktordening aan de orde.
Gelijk speelveld
Rozenkweker Steef Meewisse benadrukte in het gesprek met Huitema het belang van een gelijk speelveld binnen Europa. Tomatenteler Bart van den Bosch ging ook in op de gevolgen van de Russische boycot.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6150R trekker (WOL) #58219
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 185 trekker (ZUI) #782221
Gebruikt, € 161.500
-

New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Donderdag28° / 19°5 %
-
Vrijdag24° / 15°35 %
-
Zaterdag26° / 12°0 %













