LTO: beving veroorzaakt schade mestkelders
Aardbevingen in Noord-Groningen veroorzaken schade aan mestkelders. Dat concludeert LTO Noord Groningen-voorzitter Hilbrand Sinnema na het onderzoek van de Nederlandse Aardolie Maatschappij en LTO Noord.

De partijen lieten Grontmij onderzoek doen naar drie verschillende typen mestkelders in het aardbevingsgebied in Noord-Groningen.
Schade goed te herstellen
Een opsteker is volgens Sinnema dat de mestkelders van buitenaf goed te inspecteren zijn op schade en dat de schade ook aan de buitenkant kan worden hersteld. ‘Daar hadden wij veel zorg over.’
Uit het onderzoek blijkt bovendien dat grondwater door de scheuren de mestkelders wel binnenstroomt, maar dat er geen mest uit de kelders lekt, weet Sinnema.
Bij de NAM kwamen enkele tientallen meldingen binnen van boeren in Groningen met schade aan mestkelders.
· Lees meer hierover deze week in Nieuwe Oogst, editie Noord
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HG) #692667
Gebruikt, € 3.950
-
Fendt 312 LSA
1993, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (BV) #692142
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag29° / 19°55 %
-
Zondag22° / 14°20 %
-
Maandag22° / 12°10 %